fbpx
  • 1016 Budapest, Mészáros utca 58. B épület, 4. emelet

  • Nyitvatartás: hétfő-péntek, 8:30-17:00

Ügyfélszolgálati munkatárs | Budapest

Rólunk:

Az Alpha Implant Kft. az Alpha-Bio tec. fogászati termékeinek kizárólagos hazai forgalmazója. 2009-től képviseljük az implantációs rendszereiket és a protetikai eszközeiket Magyarországon. Ezen kívül cégünk folyamatosan bővíti a portfólióját különböző termékekkel, ezzel biztosítva a folyamatos fejlődését és növekedését.

Munkavégzés helye:

Budapesten, a budai oldalon található a központi irodánk a Mészáros utca 58B alatt, a 4. emeleten. Ez a „központunk”, így ide kell majd jönnöd dolgozni.

Főbb feladatok:

· bejövő megrendelések kezelése telefonon és e-mailen keresztül,
· ügyfelek segítése, támogatása szakmai tanácsadással,
· megrendelések összekészítése, nyomon követése,
· számlák, bizonylatok kiállítása (Navision),
· garanciális termékek, illetve visszáruk kezelése, dokumentálása,
· beérkező áru átvétele, ellenőrzése,
· leltározás (napi, negyedéves, éves)
· egyéb adminisztratív feladatok (postázás, dokumentációk lefűzése)

Elvárásunk:

· min. középfokú végzettséged van,
· van tapasztalatod ügyfélszolgálati és/vagy értékesítési területen,
· felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook),
· érdeklődő vagy és nyitott az új dolgok elsajátítására,
· ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel,
· megbízhatóan és precízen végzed a munkád,
· jól dolgozol csapatban, de önállóan is megállod a helyed,
· proaktívan állsz a munkához,
· élvezed a változatosságot,
· jól kommunikálsz

Nézd meg, hogy kikkel fogsz együtt dolgozni!

Rendszeresen tartunk csapatépítőket és közös programokat. Ezt a képet például a legutóbbi irodai összejövetelen készítettük! 🙂

Állás, munka területei:

· Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
· Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
· Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
· Személyes ügyfélszolgálat
· Telefonos ügyfélszolgálat

Amit kínálunk:

· fiatalos, lendületes csapat,
· versenyképes fizetés,
· stabil, hosszú távú munkalehetőség,
· fix munkaidő,
· fejlődő vállalat,
· fejlődési lehetőség,
· home office lehetősége betanulás után.

Érdekesség

Havi szinten továbbképzéseket tartunk fogorvosoknak, fogtechnikusoknak és fogászati asszisztenseknek, amin te is részt vehetsz, ha kiváncsi vagy rájuk.

Előny:

· tudsz angolul,
· használtál már vállalatirányítási rendszert,
· a 10 ujjas gépelés sem jelent gondot.