fbpx
  • 1016 Budapest, Mészáros utca 58. B épület, 4. emelet

  • Nyitvatartás: hétfő-péntek, 8:30-17:00

Pénzügyi asszisztens | Budapest

Rólunk:

Az Alpha Implant Kft. az Alpha-Bio tec. fogászati termékeinek kizárólagos hazai forgalmazója. 2009-től képviseljük az implantációs rendszereiket és a protetikai eszközeiket Magyarországon. Ezen kívül cégünk folyamatosan bővíti a portfólióját különböző termékekkel, ezzel biztosítva a folyamatos fejlődését és növekedését.

Munkavégzés helye:

Budapesten, a budai oldalon található a központi irodánk a Mészáros utca 58B alatt, a 4. emeleten. Ez a „központunk”, így ide kell majd jönnöd dolgozni.

Főbb feladatok:

· Utólagos elszámolások, számlázás, szállítólevelek készítése
· Visszáru és garanciális termékek feldolgozása
· Intrastat és KSH jelentések készítése
· Számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
· Folyamatos kapcsolattartás, egyenleg egyeztetés a meglévő vevőkkel
· Kintlévőség kezelés
· Pénzügyi dokumentációk iktatása, iratrendezés és archiválás
· Egyéb a pénzügyi részleg munkáját támogató adminisztrációs feladatok

Elvárásunk:

· Legalább középfokú gazdasági végzettség
· Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
· Jártasság számlázásban, számla kiállítás szabályainak ismerete
· Nagyfokú precizitás
· Rendszer szemlélet, megbízhatóság
· Együttműködő személyiség
· Analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség
· MS Office programok ismerete (excel ismerete)
· Angol alapfokú nyelvtudás
· Valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete (Navision előny)

Nézd meg, hogy kikkel fogsz együtt dolgozni!

Rendszeresen tartunk csapatépítőket és közös programokat. Ezt a képet például a legutóbbi irodai összejövetelen készítettük! 🙂

Állás, munka területei:

· Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
· Szakmai asszisztens
· Pénzügy, Könyvelés
· Könyvelés
· Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Amit kínálunk:

· Fiatalos, lendületes csapat
· Versenyképes fizetés
· Stabil, hosszú távú munkalehetőség
· Fix munkaidő
· Fejlődő vállalat
· Fejlődési lehetőség

Érdekesség

Havi szinten továbbképzéseket tartunk fogorvosoknak, fogtechnikusoknak és fogászati asszisztenseknek, amin te is részt vehetsz, ha kiváncsi vagy rájuk.

Erre a pozícióra jelenleg nem tudsz jelentkezni!