fbpx
  • 1016 Budapest, Mészáros utca 58. B épület, 4. emelet

  • Nyitvatartás: hétfő-péntek, 8:30-17:00

Orvoslátogató | Budapest

Rólunk:

Az Alpha Implant Kft. az Alpha-Bio tec. fogászati termékeinek kizárólagos hazai forgalmazója. 2009-től képviseljük az implantációs rendszereiket és a protetikai eszközeiket Magyarországon. Ezen kívül cégünk folyamatosan bővíti a portfólióját különböző termékekkel, ezzel biztosítva a folyamatos fejlődését és növekedését.

Munkavégzés helye:

Budapesten, a budai oldalon található a központi irodánk a Mészáros utca 58B alatt, a 4. emeleten. Ez a „központunk”, így ide kell majd jönnöd a meetingekre, valamint itt tartjuk a továbbképzéseket is.

Főbb feladatok:

· Prémium kategóriás fogászati implantátumok és a cég által forgalmazott további termékek értékesítése
· Meglévő ügyfélkörrel (szakorvosok, fogtechnikusok) való személyes kapcsolattartás
· Új partnerek felkutatása
· Termékinformációk biztosítása a partnerek, intézmények részére
· Terület forgalmának növelése
· Rendezvényeken, szakmai kiállításokon való részvétel
· Elszámolások egyeztetése, kintlévőség kezelés
· Vevőlátogatási terv kidolgozása, kivitelezése
· Ügyfelek igényeire szabott árajánlat készítése
· Üzletkötői adminisztrációs feladatok

Rendezvények

Feladataid közé fog tartozni fogászati rendezvényeken és képzéseinken való részvétel, ahol kapcsolatot kell majd tartanod meglévő és új ügyfeleinkkel.

Elvárásunk:

· Középfokú végzettség (kereskedelmi vagy egészségügyi végzettség előny)
· Üzletkötői és/vagy személyes értékesítésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
· Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyalási képesség
· Eredményorientált személyiség, önálló, proaktív hozzáállás
· Vállalkozói szemlélet
· Magabiztos (min. középfokú) angol nyelvtudás
· B kategóriás jogosítvány

Előny:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
· Egészségügyi, fogászathoz köthető végzettség
· Egészségügyi, orvoslátogatói területen szerzett tapasztalat

Nézd meg, hogy kikkel fogsz együtt dolgozni!

Rendszeresen tartunk csapatépítőket és közös programokat. Ezt a képet például a legutóbbi irodai összejövetelen készítettük! 🙂

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítmény alapú bónusz rendszer)
· 8 órás bejelentett alkalmazotti jogviszony
· Céges autó, laptop, mobiltelefon
· Rugalmas munkavégzés
· Fiatalos, lendületes csapat
· Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál

Folyamatos fejlődési lehetőség

Havi szinten továbbképzéseket tartunk fogorvosoknak, fogtechnikusoknak és fogászati asszisztenseknek, amin te is részt vehetsz és fejlesztheted tudásod.

Erre a pozícióra jelenleg nem tudsz jelentkezni!

Ha érdekel a pozíció, töltsd ki az űrlapot, kattints a „Jelentkezem” gombra és add be a jelentkezésed!